GOPS w Juchnowcu Kościelnym

... zawsze z pomocą

 
  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Aktualności

Email Drukuj PDF
2013-06-04
 
 
2012-07-03
 
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Juchnowcu Kościelnym zwraca się z prośbą do osób chętnych do nieodpłatnego przekazania w dobrym stanie (nadającym się do użytku) mebli, sprzętu AGD, pościeli oraz innych rzeczy do użytku domowego osobom potrzebującym zamieszkałym na terenie naszej Gminy.
Wszystkie osoby pragnące wspomóc potrzebujących prosimy o kontakt z pracownikami socjalnymi GOPS w Juchnowcu Kościelnym pod nr tel.  85 66 31 117,  kom. 697 011 189, którzy będą pośredniczyć w przekazywaniu informacji o osobach (za ich zgodą) potrzebujących i przekazujących.           
   
Chcemy działać zgodnie z naszym mottem przewodnim :  
                                                                                                                                         ,,Człowiek jest wielki  
                                                                                                                                         nie przez to, co posiada  
                                                                                                                                         lecz przez to, kim jest,  
                                                                                                                                         nie przez to, co ma,  
                                                                                                                                         lecz przez to, czym dzieli  
                                                                                                                                         się z innymi.”    
                                                                                                                                                                    J. P. II 
 
2011-10-10
Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie szczegółowych warunków realizacji rządowego programu wspierania osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne opublikowane
W Dzienniku Ustaw nr 212 pod poz. 1262 opublikowano Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 4 października 2011 r. w sprawie szczegółowych warunków realizacji rządowego programu wspierania osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne.
Rozporządzenie weszło w życie z dniem 7 października 2011r.
 
 
2011-10-05
Projekt Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie szczegółowych warunków realizacji rządowego programu wspierania osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne
Na stronie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej opublikowano projekt Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie szczegółowych warunków realizacji rządowego programu wspierania osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne.Rozporządzenie zostało w dniu wczorajszym przyjęte przez Radę Ministrów.

Projektowane rozporządzenie określa szczegółowe warunki realizacji rządowego programu wspierania osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne, w ramach realizacji podjętej przez Radę Ministrów w dniu 27 września 2011 r. uchwały w sprawie ustanowienia rządowego programu wspierania osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne. 
 
WIĘCEJ INFORMACJI W ZAKŁADCE ŚWIADCZENIA RODZINNE - WAŻNE INFORMACJE
 
2011-10-04
Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 13 września 2011 r. w sprawie procedury "Niebieskie Karty" oraz wzorów formularzy "Niebieska Karta" opublikowane
W Dzienniku Ustaw nr 209 poz. 1245 z dnia 3 października 2011r. opublikowano Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 13 września 2011 r. w sprawie procedury "Niebieskie Karty" oraz wzorów formularzy "Niebieska Karta". Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem 18 października 2011 r.
 
2011-07-15
 
Ustawa o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej podpisana przez Prezydenta
W dniu 4 lipca 2011r. Prezydent podpisał ustawa z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej. Ustwa wchodzi w zycie z dniem 1 stycznia 2012r.
Zmieniony ( Wtorek, 04 Czerwiec 2013 13:10 )  

Partnerzy

Urząd Gminy Juchnowiec Kościelny www.juchnowiec.com.pl
Reklama