GOPS w Juchnowcu Kościelnym

... zawsze z pomocą

 
  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Rejony socjalne

Email Drukuj PDF

Rejon 1. Grochowska Elżbieta: Hryniewicze, Kleosin: ul.  Gałczyńskiego, ul. Walerowskiego, ul. Sienkiewicza, ul. Zambrowska, Koplany, Koplany Kolonia, Rostołty.

Rejon 2. Ciesielska Urszula: Biele, Brończany, Horodniany, Hołówki Duże, Hołówki Małe, Juchnowiec Górny, Kleosin: ul. Dąbrowskiej, ul. Morcinka, ul. Norwida, ul. Reymonta, ul. Zdrojowa, ul. Żeromskiego, Rumejki

Rejon 3. Beata Panas – Dańko: Juchnowiec Dolny, Janowicze, Janowicze – Kolonia, Księżyno: ul. Alberta, ul. Bociania, ul. Borsucza, ul. Brukowa, ul. Gołębia, ul. Klepacka, ul. Krokusowa, ul. Krucza, ul. Leśna, ul. Mazowiecka, ul. Niedźwiedzia, ul. Niewodnicka, ul. Pawia, ul. Południowa, ul. Przepiórcza, ul. Sarnia, ul. Słowicza, ul. Sokola, ul. Szkolna, ul. Wąska, ul. Wilcza, ul. W. Witosa, ul. Wrzosowa. Niewodnica Nargilewska, Niewodnica Nargilewska – Kolonia, Solniczki, Stanisławowo

Rejon 4. Kujawa Justyna: Czerewki, Ignatki, Ignatki – Osiedle: ul. Bluszczowa, ul. Dereniowa, ul. Działkowa, ul. Goździkowa, ul. Jeździecka, ul. Jodłowa, ul. Ogrodowa, ul. Zalesie, Lewickie Stacja, Simuny, Kleosin: ul. Asnyka, ul. Broniewskiego, Wólka

Rejon 5. Maksimowicz Elżbieta Maria: Ignatki – Osiedle: ul. Borówkowa, ul. Czereśniowa, ul. Hryniewicka, ul. Jeździecka, ul. Leśna, ul. Narcyzowa, ul. Przejezdna, ul. Różana, ul. Śródleśna, ul. Zalesie, Izabelin, Lewickie, Olmonty, Tryczówka, Wojszki , Złotniki

Rejon 6. Puchalska Sylwia: Hermanówka, Juchnowiec Kościelny, Kleosin: ul. Kraszewskiego, ul. Staffa, ul. Wańkowicza, Klewinowo, Lewickie – Kolonia, Ogrodniczki, Pańki, Śródlesie

Rejon 7. Górska Beata Alicja: Baranki, Bogdanki, Dorożki, Kleosin: ul. Baczyńskiego, ul. Długosza, ul. Jan Pawła II, ul. Kochanowskiego, ul. Konopnickiej, ul. Mickiewicza, ul. Prusa, ul. Reja, ul. Słowackiego, ul. Tarasiuka, ul. Tuwima, ul. Wyszyńskiego, Księżyno – Kolonia, Kożany, Szerenosy, Zajączki, Zaleskie

Zmieniony ( Wtorek, 26 Maj 2020 12:50 )  

Partnerzy

Urząd Gminy Juchnowiec Kościelny www.juchnowiec.com.pl
Reklama